• Ogłoszenie - Rodzice dzieci z gr. niebieskiej

• Informujemy, iż 12.03 (tj. wtorek) o godzinie 12.00 odbędzie się sesja zdjęciowa dla dzieci 6-letnich kończących w tym roku edukację przedszkolną.

Prosimy o odświętny ubiór dzieci.

nauczycielki grupy

• X SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW

• 6 III 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 23 w Rzeszowie odbyła się  X Spartakiada Przedszkolaków. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z GRUPY NIEBIESKIEJ.

Na zawodach sportowych odnieśliśmy duży sukces. Dzieci zajęły II miejsce.

Gratulacje!

• OGŁOSZENIE - WYCIECZKA

• Dnia 22.03.2024 r. (piątek) odbędzie się wycieczka do Bochni dla dzieci 5 letnich z grupy pomarańczowej i różowej rocznik 2018. Koszta wycieczki 150 zł. Prosimy o wpłatę w/w kwoty do dnia 8.03.2024 r. u Pań dyżurujących w szatni.

• Rodzinny konkurs

"Stroik Wielkanocny"

Cele konkursu:

• stworzenie atmosfery radosnego oczekiwania na Święta Wielkanocne,
              • wzmocnienie więzi rodzinnych poprzez podejmowanie wspólnych działań,
              • pobudzanie wyobraźni dziecka, dostrzeganie piękna otaczającego nas świata.

Regulamin:

1. Każdy przedszkolak wraz z rodziną przygotowuje jedną przestrzenną pracę konkursową zrobioną z dowolnych materiałów.

2. Wiek uczestników: 3-6 lat. Konkurs ma charakter przedszkolny.

3. Prace konkursowe należy dostarczyć do wychowawców.

4. Konkurs rozpoczyna się 04.03. i trwać będzie do 18.03. Wyłonienie zwycięzców nastąpi do 21. 03.

5. Prace konkursowe zostaną ocenione przez powołaną komisję
              i zostaną przekazane na organizowany w przedszkolu kiermasz wielkanocny.

6. Do pracy konkursowej należy dołączyć karteczkę z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz nazwę grupy.

7. Zgłoszenie udziału w konkursie oznacza akceptację zasad przewidzianych w niniejszym Regulaminie.

Stroik wielkanocny - dekoracja - wianek - króliczek - kolor żółty -  Wielkanoc - Święte Miasto | Sklep EMPIK.COMSerdecznie zapraszamy

Organizatorzy:

Bogusława Paściak

Magdalena Ustrzycka

Katarzyna Grudzińska

• Zajęcia otwarte - w grupie niebieskiej

• Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z GRUPY NIEBIESKIEJ na zajęcia otwarte pt. "Z wizytą w Krakowie", które odbędą się 20.02.2024 r. (wtorek)                   o godz. 9.00.

Zapraszają wychowawcy grupy Arleta Hryniuk i Magdalena Ustrzycka.

• REKRUTACJA, KONTYNUACJA

• Przypomnienie - rekrutacja (składanie "Wniosków") na rok szkolny 2024/2025 do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych rozpocznie się 26 lutego 2024 roku.Rodzice/opiekunowie prawni dzieci kontynuujących edukację przedszkolną w danym przedszkolu lub oddziale przedszkolnym składają "Deklarację kontynuacji" bezpośrednio w przedszkolu, do którego dziecko uczęszczaw terminie: 12 lutego - 21 lutego 2024 roku. Szczegółowe informacje, wniosek kontynuacji  do pobrania - w zakładce "REKRUTACJA"

• Przerwa wakacyjna

• Informujemy, że nasze przedszkole pracuje w miesiącu lipcu.W sierpniu 2024 r. jest zamknięte-przerwa wakacyjna.

• Sprzedaż zdjęć karnawałowych

• Od 29.01.2024r. będzie możliwość zakupu zdjęć karnawałowych.

Cena 50 zł.

PONIEDZIAŁEK, WTOREK: grupa źółta, zielona, rodzeństwa

ŚRODA, CZWARTEK: grupa pomarańczowa, różowa, niebieska

• Zapisy dzieci na ferie

• OGŁOSZENIE!!

Zapisy dzieci na ferie w dniach od 29.01 do 09.02

Zapisów proszę dokonywać

osobiście u Pań dyżurujących w szatni w nieprzekraczalnym

terminie do 19.01.2024r. (piątek do godz. 17.00)

Proszę dokonywać przemyślanych zapisów z uwagi na konieczność zorganizowania żywienia. Ewentualną rezygnację proszę zgłaszać.

• 1,5%

• DRODZY RODZICE, PRZYJACIELE NASZEGO PRZEDSZKOLA!

Dziękujemy wszystkim tym, którzy wsparli nasze przedszkole - przekazując nam 1,5% w swoich rozliczeniach podatkowych!

Będziemy wdzięczni, jeśli w tym roku zdecydują się Państwo na podobny gest.

• I Przedszkolny Przegląd Piosenki Anglojęzycznej "Winter English Songs"

• Dnia 10 stycznia 2024 r. odbył się I Przedszkolny Przegląd Piosenki Anglojęzycznej „Winter English Songs”, którego celem była możliwość prezentacji osiągnięć i zdolności dzieci.

W Przeglądzie udział wzięli:
              Gosia M., Mateusz B., Zuzia Ch., Kornel K., Maja G., Hania S., Maksymilian J.,
              Emilka Rz., Błażej N., Olivier P., Hania i Karol Ż.

Dzieci nie tylko wspaniale zaśpiewały, ale także włożyły w występy całe swoje dziecięce serduszka.

Uroczyste wręczenie nagród było dla uczestników emocjonującym doświadczeniem, pełnym dumy i radości.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dzieciom za piękne występy oraz ich Rodzicom za zaangażowanie i włączenie się w przygotowanie dzieci do I Przeglądu Piosenki Anglojęzycznej „Winter English Songs”.

Organizatorzy:

mgr Agnieszka Alończyk

mgr Wioletta Cios

mgr Anna Gromek

• Dzień Babci i Dziadzia

• Przedszkolaki mają zaszczyt zaprosić Babcie i Dziadków na uroczystość z okazj ich święta.

22.01.2024r. (poniedziałek)  grupa niebieska, godz. 15.00

23.01.2024r. (wtorek) grupa żółta, godz. 15.00

24.01.2024r. (środa) grupa zielona, godz. 15.00

25.01.2024r. (czwartek) grupa różowa, godz. 15.00

26.01.2024r. (piątek) grupa pomarańczowa, godz. 15.00     Prosimy, aby na uroczystość przybyli wyłącznie Babcie i Dziadkowie.W przypadku ich nieobecności - może przyjść rodzic.

• Zabawa karnawałowa

• Informujemy, że zabawa karnawałowa dla dzieci odbędzie się w dniu 12.01.2024r. Dzieci w tym dniu mogą przyjść w przebraniach - strojach karnawałowych.